Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Chung Mr. Chung
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:00-86-13538685826 Е-пошта:leo@annaartwares.com
Избрана производи
За нас

Донггуан Ана Артварес копродукции, ООД Forgot Password? , е посветена на помагање на клиентите да ги создадат своите посакувани метални уметности и занаети. Членовите на нашиот тим имаат искуство до 12 години во создавање метални занаети.

Нашите производи вклучуваат медали, монети, џебови иглички, значки, амблеми, отвори за шишиња, синџири за клучеви, ознаки за кучиња, клипови за вратоврска, итн.

Можеме да го направиме целиот процес на создавање метални занаети, од цртање на уметнички дела , обликување , сечење , обработка на површина , позлата , боење до пакување .


Нашата фабрика се наоѓа во градот Huizhou, провинцијата Гуангдонг, Кина, која е возење 90 минути од Шенжен / Гуангжу.

Со фабрика од 2.000 квадратни метри и 60 работници, можеме да заработиме до 300.000 парчиња медали / значки месечно.


Ние многу разбравме дека квалитетот и водечкото време се најважни за нашите клиенти, кои исто така се наша основна вредност.

Нашето време за водење е 5 до 7 работни денови за 95% од сите нарачки.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Донггуан Ана Артварес копродукции, ООД Forgot Password? , е посветена на помагање на клиентите да ги создадат своите посакувани метални уметности и занаети. Членовите на нашиот тим имаат искуство до 12 години во создавање метални занаети.

Нашите производи вклучуваат медали, монети, џебови иглички, значки, амблеми, отвори за шишиња, синџири за клучеви, ознаки за кучиња, клипови за вратоврска, итн.

Можеме да го направиме целиот процес на создавање метални занаети, од цртање на уметнички дела , обликување , сечење , обработка на површина , позлата , боење до пакување .


Нашата фабрика се наоѓа во градот Huizhou, провинцијата Гуангдонг, Кина, која е возење 90 минути од Шенжен / Гуангжу.

Со фабрика од 2.000 квадратни метри и 60 работници, можеме да заработиме до 300.000 парчиња медали / значки месечно.


Ние многу разбравме дека квалитетот и водечкото време се најважни за нашите клиенти, кои исто така се наша основна вредност.

Нашето време за водење е 5 до 7 работни денови за 95% од сите нарачки.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање