Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Chung Mr. Chung
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:00-86-13538685826 Email:leo@annaartwares.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Dongguan Anna Artwares Co, Ltd , është i përkushtuar për të ndihmuar klientët të krijojnë arttarin dhe zanatet e tyre metalike të dëshiruara. Anëtarët e ekipit tonë kanë përvojë deri në 12 vjet në krijimin e zanateve metalike.

Produktet tona përfshijnë medalje, monedha, kunjat e xhaketës, stilolapsat, emblemat, hapësirat e shisheve, zinxhirët kryesorë, etiketat e qenve, klipet lidhëse, etj.

Ne mund të bëjmë të gjithë procesin e krijimit të zanateve metalike, nga vizatimi i veprave të artit , formimit , prerjes së bimëve , trajtimit të sipërfaqes , plating , ngjyrosjes deri në paketim .


Fabrika jonë është e vendosur në qytetin Huizhou, Provinca Guangdong, Kinë, e cila është makinë 90 minuta me makinë nga Shenzhen / Guangzhou.

Me bimë 2,000 metra katrorë dhe 60 punëtorë, ne mund të bëjmë deri në 300,000 copë medalje / shënja në muaj.


Ne e kuptojmë shumë që cilësia dhe koha e plumbit janë më të rëndësishmet për klientët tanë, të cilat janë gjithashtu vlera jonë thelbësore.

Koha jonë kryesore është 5 deri në 7 ditë pune për 95% të të gjitha porosive.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Dongguan Anna Artwares Co, Ltd , është i përkushtuar për të ndihmuar klientët të krijojnë arttarin dhe zanatet e tyre metalike të dëshiruara. Anëtarët e ekipit tonë kanë përvojë deri në 12 vjet në krijimin e zanateve metalike.

Produktet tona përfshijnë medalje, monedha, kunjat e xhaketës, stilolapsat, emblemat, hapësirat e shisheve, zinxhirët kryesorë, etiketat e qenve, klipet lidhëse, etj.

Ne mund të bëjmë të gjithë procesin e krijimit të zanateve metalike, nga vizatimi i veprave të artit , formimit , prerjes së bimëve , trajtimit të sipërfaqes , plating , ngjyrosjes deri në paketim .


Fabrika jonë është e vendosur në qytetin Huizhou, Provinca Guangdong, Kinë, e cila është makinë 90 minuta me makinë nga Shenzhen / Guangzhou.

Me bimë 2,000 metra katrorë dhe 60 punëtorë, ne mund të bëjmë deri në 300,000 copë medalje / shënja në muaj.


Ne e kuptojmë shumë që cilësia dhe koha e plumbit janë më të rëndësishmet për klientët tanë, të cilat janë gjithashtu vlera jonë thelbësore.

Koha jonë kryesore është 5 deri në 7 ditë pune për 95% të të gjitha porosive.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim